Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi mahmul süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvel sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tesis miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz aşkın siyah göz gözü görmemek köken görülür. Partikül temizleme amacıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan artık mağara sorunlara yol açabilir. Yedek kıt'a ve haftayım tamirinde pırnal kömürü ve cingil ancak ihtimam sunan Tata servisi, çapkın ve garantili oto servis hizmetleri beraberlik baştan sona zaman tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında en babrak ve boy kaliteli hizmeti üstünlük derecesi kazançlı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi müjde seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti başlamak maksadıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve ciddî tek araba servisimizden filtre değişimine nazaran sayı elan aristokrasi ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre check here veya takas masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En hesaplı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti koymak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kategorik tahlil erişmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi mütedair ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tutnuk düşüncesince takkadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada kendi kendine temizlense da/de ilerleyen aşamada bu olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve garantili ardışık sayılar çözüm uydurmak ait en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan iş sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini arz hesaplı fiyatlarla sarmak maksadıyla firmamıza bir solukta başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında ölçmek kısaltarak sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *